Backyard Cartel mocno wchodzi w sezon SS2017

Backyard Cartel to jeden z tych polskich brandów, które nie osiadają na laurach. Oni nie starają się odcinać kuponów od popularności, jaką udało się uzyskać przez ostatnie kilka sezonów. Wręcz przeciwnie, nadal starają się eksperymentować i ze świeżością zaczynać kolejny sezon.

Tak też jest w przypadku pierwszego dropu na sezon wiosna/lato 2017. Jest świeżo, są odniesienia do tego na co aktualnie ludzie mają największą ochotę jeśli chodzi o streetwear. No i co najważniejsze, we wszystkim widać Backyard Cartel. Nie do końca umiem to wyrazić słowami, ale chyba po prostu chodzi o charakterystyczny styl. Tak jak patrzysz na obraz konkretnego artysty i od razu wiesz kto go namalował. Tak samo jest z ciuchami od BYC – po kolorach, krojach i detalach od razu widać, że to ich sprawka.

W pierwszym rzucie na aktualny sezon znajdziemy różne rodzaje spodni. W tym coś absolutnie świeżego. Mam tu na myśli portki Wave z nylonu, które są odszyte w kroju 7/8 czy coś w tym stylu. Generlanie wygląda to bardzie ciekawie i co odważniejsze persony z pewnością będą mogły w tym nieźle przyfitować.

Poza tym znajdziemy klasyczne joggery i dżinsowe bikery.

Poza tym kurtki, w tym znów sztosiwo, a właściwie to dwa.

bum:

i bum bum x2:

Ta kurtka powyżej powinna sprzedać się szybciej niż została dodana na stronę.

Oczywiście w tym dropie nie zabrakło też teesów, koszul, a nawet skarpetek. Wszystkich chętnych obejrzeć całość odsyłam na stronę BYC, gdzie możecie od razu alokować swoje środki finansowe w celu dokonania zakupu! Polecanko.

shop.backyardcartel.com

 

SZYBKA PRZERWA NA REKLAMĘ!

założyłem nowe konto na instagramie - obserwuj koniecznie!

skomentuj