Kup sobie plakat. Albo pięć.

Nikt nie lubi pustych ścian. Za małolata wieszało się plakaty znalezione w magazynach albo wręcz wycinało konkretne zdjęcia (if you know what i mean).
Dziś w zasadzie każdy może sobie na ścianie powiesić na co ma tylko ochotę. Druk jednego plakatu przestał być nieopłacalny, a w sposobach upiększenia sobie pokoju, biura czy sypialni, ogranicza nas jedynie wyobraźnia. No i możliwości graficzne jeśli chcielibyśmy samodzielnie zaprojektować wzór. 

No ale od czego macie mnie. Nie pisałbym tego tekstu gdybym nie miał dla Was gotowego rozwiązania. Jeśli jarasz się designem, street artem i streetwearem. Albo chociaż jednym z tych elementów – tym bardziej mam coś dla ciebie. 

Pod adresem sklep.artique.pl znajdziesz (póki co) 13 wzorów plakatów, z których myślę, że wybierzesz coś dla siebie. Część z nich to gratka dla buciarskich świrów. Część dla fanów marki supreme. A część dla fanów minimalistycznego designu. Zajrzyj, sprawdź, zrób sobie prezent. 

Wszystkie plakaty drukujemy na grubym, błyszczącym papierze (250g) w formacie A3. Plakaty wysyłamy w specjalnych tubach, co zabezpiecza przed ewentualnym zniszczeniem. Co najmniej raz w miesiącu planujemy dorzucać nowe wzory i usuwać część starych. Przy części od razu informujemy, że dostępne są w ograniczonej liczbie egzemplarzy, przy innych nie – co nie oznacza, że będą wisieć wiecznie. 

 

SZYBKA PRZERWA NA REKLAMĘ!

założyłem nowe konto na instagramie - obserwuj koniecznie!

1 komentarz

  • Bardzo interesujące. Ale osobiście wolę sobie zrobić sama taki plakacik z różnych powycinanych rzeczy i całkiem fajnie to wygląda. Powstają co prawda różne niestworzone rzeczy ale właśnie chyba o to chodzi :D