Mój ziomek reaktywował projekt, którym się jaram. Poznaj Social Animalz

Człowiek tysiąca talentów i miliona zajawek – Zulu Kuki –  wczorajszym wieczorem wcisnął guzik, za sprawą którego reaktywował projekt, którym trudno się nie jarać. Social Animalz to coś z czym spotkałem się pierwszy raz kilka lat temu, kiedy to innemu ziomkowi pomagałem ogarniać jego markę –  Arriba Wear (pamiętacie czy już zapomnieliście?).

Mógłbym wysilić się teraz i spróbować opisać czym wspomniany projekt jest, ale chyba najrozsądniej jest oddać głos samym jego twórcom. Kto mógłby mieć więcej o nim samym do powiedzenia?

Social Animalz to projekt. Funkcjonujący od 2013 roku przemierzał świat w przeróżnej postaci. Był m.in. muzyką, obrazem, fotografią, odzieżą, tatuażem czy tańcem. Po bardziej i mniej intensywnych momentach Social Animalz powraca do normalnej egzystencji. Czym jest on? I co kryje się za hasłem Join the Tribe? Stworzony przez Zulu Kukiego oraz Michała502 jest hołdem dla kultury ulicznej i kreatywnych ludzi ją tworzących. Charakterystyczna głowa lwa z miastem wkomponowanym w grzywę jak i nazwa są odwołaniem do Arystotelesa, który określił ludzi zwierzętami społecznymi. Social Animalz to artystyczne zwierzęta społeczne aglomeracji miejskich, którym silny charakter pozwala rozwijać własne umiejętności. Z okazji reaktywacji powstała nowa strona projektu, gdzie nabyć można kilka nowych produktów.

Naprawdę muszę przyznać, że ciężko nie zajarać się czymś co aż kipi od zajawki.

Ale tak to już jest z tymi projektami, z którymi jest mi bardzo po drodze i z którymi aż chce się identyfikować. Dlatego projektu Social Animalz nie powinieneś traktować jak kolejną markę, od której możesz kupić fajne ciuszki. To zupełnie nie o to chodzi.

Chodzi o to, że jeśli robisz coś kreatywnego, to niezależnie od tego czym to jest, możesz identyfikować się z Social Animalz. Tak myślę.

Gdy każdy dookoła próbuje Ci wmówić swoją unikalność, my skupiamy się na działaniu, nie mówieniu. Strona oferuje swojego rodzaju merch dedykowany tylko tym, których silny charakter pcha na przód i pozwala rozwijać własne umiejętności.
#jointhetribe

No ale byłoby zdecydowanie zbyt banalnie gdyby za samą reaktywacją stała jedynie nowa strona i krótka zapowiedź puszczana po internetach. Wraz z nową odsłoną projektu wjechał mocno streetdance’owy mixtape stworzony przez DeNy’ego. Playlista, której możesz odsłuchać poniżej stanowi idealne tło muzyczne do projektu. Warto byś puścił sobie to głośniej. Nakręca. Kręci. Inspiruje.

No trudno się nie zajarać, nie?

SZYBKA PRZERWA NA REKLAMĘ!

założyłem nowe konto na instagramie - obserwuj koniecznie!

skomentuj