Cześć. Jestem Kacper i często zastanawiam się po co chodzić, skoro można latać?

Odkąd pamiętam, tworzenie było tym co dawało mi najwięcej radości, spełnienia i satysfakcji. Od 2010 roku w tym miejscu dziele się efektami swoich mniej i bardziej szalonych pomysłów.

Mogę Ci pomóc i chętnie to zrobię!

W swojej codziennej pracy staram się pomagać w lepszej, skuteczniejszej i przede wszystkim bardziej świadomej komunikacji Twojej marki światu na zewnątrz.

Pomagam na trzy sposoby. 

  • Wsparcie koncepcyjne i kreatywne. Na początku zawsze jest pomysł. Pomogę Ci ubrać pomysł w nieco bardziej namacalną formę. Pomogę sprawić by pomysł przerodził się w pełnowartościowy projekt, któremu wystarczy nadać kształt, określić strategię i po prostu zacząć realizację. To na tym etapie chętnie pomogę Ci w opracowaniu nazw, wybraniu odpowiedniej kolorystyki, opracowaniu grupy odbiorców. Razem ogarniemy cały twórczy chaos!
  • Projektowanie graficzne. To ten etap gdzie zajmuję się brandingiem, czyli budowaniem świadomości Twojej marki za pomocą projektów graficznych. Projektowanie graficzne zawsze rozpoczynam od przygotowania logo (podstawowy znak graficzny Twojej marki). Dopiero w drugiej kolejności przygotowujemy, w zależności od potrzeb, pozostałe elementy identyfikacji wizualnej. Nie opracowuję projektów identyfikacji wizualnej na bazie znaków graficznych przygotowanych przez innych projektantów. 
  • Film/fotografia. Żyjemy w XXI wieku i dziś nawet małe marki mogą pozwolić sobie na komunikację za pomocą profesjonalnych materiałów filmowych i fotograficznych. 

3 komentarze

  • The Absent Game

    Involving me and my husband we’ve owned extra MP3 players over the years than I can count, like Sansas, iRivers, iPods (traditional & touch), the Ibiza Rhapsody, etc. But, the last few many years I’ve settled down to one line of players.

  • Bardzo ciekawy blog:) i treści wartościowe – a to jest najważniejsze! Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!