Pomogę Ci w świadomej i skutecznej komunikacji wizualnej.

Lubię pomagać

Niezależnie od tego czy reprezentujesz nowopowstałą markę, startup czy też zarządzasz wieloletnim biznesem.. Nieważne czy jesteś freelancerem na początku swojej kariery czy od lat współtworzysz dużą agencję. A może po prostu jesteś twórcą internetowym i to w sieci dzielisz się tym, w czym jesteś świetny.

Naprawdę ważne jest to w jaki sposób robisz to co robisz.

Czy tego chcemy czy nie  – jesteśmy oceniani, a szansę na zrobienie pierwszego wrażenia mamy tylko jeden raz. Twoi odbiorcy w ciągu pierwszych kilku sekund zaczną wyrabiać sobie zdanie na temat Ciebie i tego co reprezentujesz. To dlatego tak istotne jest by nauczyć się świadomie kreować swój wizerunek. I to jest właśnie to w czym mogę Ci pomóc.

Pomagam w świadomej i skutecznej komunikacji wizualnej.

Dlatego też kompletnie nie ma znaczenia jak bardzo dobry produkt masz w swojej ofercie i jak wyśmienitą usługę świadczysz. To wszystko jest tak istotne jak zeszłoroczny śnieg, jeśli nie zadbasz przy okazji o to by sposób podania był równie świetny.

Najlepsi szefowie kuchni to nie tylko wybitni smakosze. To przede wszystkim świetni projektanci. Ich dania na talerzach to prawdziwe dzieła sztuki. A wiesz dlaczego jest to tak istotne?

Jemy oczami.

To zjawisko nazywane jest efektem pierwszeństwa. Po pierwszym kontakcie nasz mózg, by trochę sobie odetchnąć, upraszcza i dalsze opinie warunkuje na podstawie tej pierwszej. To dlatego ładne i atrakcyjne dania smakują nam bardziej. To dlatego ładne samochody wydają się nam lepsze także pod kątem osiągów technicznych. To dlatego gdy od partnera biznesowego dostajemy świetnie zaprojektowaną wizytówkę, to oceniamy jego umięjętności zawodowe znacznie wyżej niż wtedy, gdyby wizytówka była mniej wizualnie atrakcyjna. Jedzenie cukierka zaczynamy już na etapie wybrania opakowania, w którym się on znajduje.

Czy twoje opakowanie jest wystarczająco apetyczne?

Jeśli z jakiegoś powodu do tej pory ten element Twojego biznesu był pomijany – nic straconego. Po to jestem by rozwiązać Twój problem. Na co dzień pomagam w lepszej i skuteczniejszej komunikacji za pomocą obrazu.

Co mogę zrobić dla Ciebie

  • Identyfikacja wizualna. Absolutny must have każdej szanującej się marki. Na najbardziej uproszczoną identyfikację wizualną składają się projekty: logo i wizytówek. Później w zależności od potrzeb dochodzą do tego projekty papieru firmowego, teczek itp. lub projektów na potrzeby Internetu (grafiki do wykorzystania np. na portalach społecznościowych).
  • typografia – pomogę i doradzę w wyborze odpowiedniej typografii dla Twojej marki. W zależności od charakteru tego czym się zajmujesz – ciężar, rozmiar, charakter kroju pisma ma ogromne znaczenie w odbiorze.
  • nazewnictwo – Ktoś kiedyś powiedział, że powinienem zarabiać na wymyślaniu. No więc proszę. Mój mózg aż kipi od pomysłów. Chętnie się nimi podzielę i pomogę wymyślić nazwę dla Twojej marki.
  • copywriting – Lubię pisać, daj mi możliwość by mógł się popisać także dla Ciebie.
  • pomoc w doborze palety kolorystycznej. Tak, jak Cię widzą, tak Cię piszą. Psychologia kolorów to potężna dziedzina i uwierz mi – dobór odpowiedniej palety kolorystycznej naprawdę może sprawić, że odbiór Twojej marki się zmieni o 180 stopni.
  • inne – podobno sky is the limit – chętnie podejmę się także nieszablonowych działań i projektów.
  • foto/video – zajmuję się również produkcją krótkich materiałów video na potrzeby Internetu.
  • Mawiają, że sky is the limit, dlatego powiedz mi czego jeszcze potrzebujesz, a ja stanę na rzęsach by móc zrealizować nawet najbardziej szalony pomysł.