Geometryczno graficzne tatuaże

Jak moda tak i inne dziedziny życia mają swoje trendy. Przechodzą pewnego rodzaju ewolucję. Jeszcze do niedawna tatuaże w ogóle były tematem tabu i większości kojarzyły się głównie z więzienną grypserką. Dziś mimo iż mamy do wyboru tatuaże geometryczne, akwarelowe, biomechaniczne i całą masę innych, dla konserwatywnej części społeczeństwa nadal będą uznawane za coś, co szpeci nasze ciało.

A tatuaż, mimo że zostaje z nami na całe życie, zamiast szpecić może wręcz dodawać nam charakteru, a wręcz upiększać.

Tak jak wcześniej wspomniałam, ta odmiana sztuki również rządzi się różnymi trendami i tak jak każda artystyczna dziedzina ma swoich mistrzów w różnych jej odmianach. Ostatnim razem mieliśmy okazję przybliżyć wam temat dość modnych ostatnio tatuaży wyglądających jakby były malowane akwarelą. Dziś dla odmiany będzie raczej monochromatycznie, ale za to równie pięknie.

Tatuaże geometryczne są przede wszystkim minimalistyczny, a w swojej prostocie zachwycające. Prawdopodobnie inspiracją do ich powstawania są dzikie plemiona zamieszkujące tereny Ameryki Południowej, które oczywiście mają swoją symbolikę, choć w przypadku współczesnych tatuaży nie doszukiwałabym się jakiej ukrytej głębi. Oczywiście część osób wykonuje tatuaże, które mają jakieś ukryte im tylko znane znaczenie, ale to sprawa typowo indywidualna.

Jeżeli chodzi o tatuaże geometryczne, to wykonanie tego rodzaju dziary musi być poprzedzone wybraniem odpowiedniego artysty. Musicie być pewni, że każda kreska będzie idealnie prosta. W przypadku tatuaży geometrycznych nie ma mowy o choćby najmniejszym drżeniu rąk. To idealnie proste linie są główną cechą tego rodzaju tatuaży. 

Idealnego tatuażu w tym klimacie nie zrobicie byle gdzie. Najlepiej szukać studia z polecenia. Osobiście mogę wam zasugerować, że warszawskie studio Szery Tattoo czy Rock’n’Roll Tattoo to kierunek w którym możecie spoglądać.

Tatuaże geometryczne:

SZYBKA PRZERWA NA REKLAMĘ!

założyłem nowe konto na instagramie - obserwuj koniecznie!

skomentuj