zróbmy coś fajnego razem. Na blogu

 Piszę spontanicznie w luźny, emocjonalny sposób o rzeczach przede wszystkim ładnych. To czego znajdziesz tu najwięcej to sztuka miejska, design i moda z naciskiem na tę uliczną. to życie i uważne obserwowanie tego co dzieje się dookoła dostarcza mi najwięcej inspiracji.

Współpracę na blogu traktuję zawsze jako dodatek, a nigdy jako cel sam w sobie. Bardzo mi zależy by publikacje powstałe w efekcie współpracy były na tak samo dobrym poziomie merytorycznym i wizualnym jak te, które tworzę z potrzeby twórczej ekspresji i kreatywnego ADHD.

Przez spory kawałek swojego życia pracowałem lub współpracowałem z agencjami kreatywnymi. Miałem swój epizod w wydawnictwie o globalnym zasięgu. Wiem w jaki sposób współpracować z markami, agencjami i blogerami. Uczestniczyłem w wielu projektach angażujących blogerów stojąc zarówno po stronie bloga, jak i po stronie klienta i agencji. Potrafię znaleźć złoty środek, by wszystkie strony – uwzględniając tę najważniejszą czyli czytelników – były zadowolone.

No dobra, ale kto to wszystko czyta?

Co miesiąc blog odwiedzany jest przez grupę kilkunastu (w porywach do kilkudziesięciu) tysięcy fanów tego co ładne. Są to przede wszystkim ludzie młodzi, zamieszkujący duże miasta. To grupa czytelników, która żyje szybko i szybko konsumuje treści. A ja wiem jak skompresować i stworzyć komunikat by był atrakcyjny i wizualnie i merytorycznie. Mówiąc inaczej – produkuję świetnie smakujące cukierki, które opakowuje w jeszcze bardziej apetyczne opakowania.

hall of fame

Od 2010 roku kiedy blog powstał współpracowałem z wieloma klientami indywidualnymi jak i agencjami. Przez blog przewinęły się komercyjne treści dla takich marek jak adidas Originals, Reebok, Nike, JanSport, Eastpak, Chpo, HBO, Philips, Ballantines, Grolsch, Escribo, Lipton.
Jak widać, nie wszystkie z tych marek w sposób oczywisty pasują do prezentowanych przeze mnie treści, a mimo to udało się nam wypracować taki sposób podania, że czytelnicy mieli pełne smakołyków brzuszki. Dlatego nawet jeśli nie masz gotowego pomysłu na współpracę – napisz lub zadzwoń – jestem przekonany, że wymyślimy coś świetnego.

Co możemy zrobić razem?

  • publikacje na temat Twojej marki, usługi lub produktu. Powiedz mi czym się zajmujesz, daj mi dostęp do produktów lub usługi i wolną rękę, a wyczaruję coś atrakcyjnego i wizualnie i merytorycznie.
  • przygotowanie sesji zdjęciowej. To zazwyczaj idzie w parze z poprzednim podpunktem, ale zdarzają się sytuacje gdzie ograniczam się do wyprodukowania zdjęć i na tym moja rola się kończy.
  • przygotowanie materiału video. Owszem, zajmuje się również przygotowaniem krótkich materiałów video. Mogą to być relacje z różnego rodzaju wydarzeń, krótkie reportaże czy po prostu prezentacja marki lub produktu w formie ruchomych obrazków.
  • dużo dużo więcej. Tak naprawdę tylko wyobraźnia nas ogranicza. No i budżet. Napisz do mnie lub zadzwoń a na pewno wymyślimy coś super.

Są granice, których nie zamierzam przekraczać.

Nie jestem słupem ogłoszeniowym i nie reklamuję byle czego. Nie zareklamuję towarów, usług lub marek, które nie są mi po drodze ideologicznie lub jakościowo. Za to chętnie wspieram młode marki, które dopiero zaczynają swoją przygodę z okrutnym światem biznesu. Chętnie przetestuję i opiszę wasze produkty lub usługi. Tylko jedna mała prośba – traktujmy się fair.

 

1 komentarz