UWOLNIJ SWOJĄ KREATYWNOŚĆ I RÓB LEPSZE ZDJĘCIA OD ZARAZ

chcesz robić lepsze zdjęcia i jeszcze lepiej się przy tym bawić?

Masz wrażenie, że Twoje zdjęcia pozostawiają wiele do życzenia? Oglądasz fotki innych i też byś tak chciał? Zastanawiasz się „jak oni to robią”? Chcesz umieć wyciskać więcej ze swojego aparatu lub telefonu? Chcesz wiedzieć co wpływa na poprawność zdjęć? Masz wrażenie, że popełniasz masę błędów, ale nie wiesz jak je wyeliminować? Chcesz uwolnić swoją kreatywność i mieć dziką ilość pomysłów na nowe, lepsze zdjęcia?

jesteś zdecydowany?

Poniżej możesz znaleźć pełne informacje o tym co znajdziesz w ebooku lub możesz od razu kliknąć w przycisk i już za chwilę cieszyć się swoim egzemplarzem. 

przygotowałem kompleksowy poradnik, który pomoże uwolnić twoją kreatywność!

CO W ŚRODKU?

1
stron!
1
rozdziałów!
1
pomysły!

rzuć okiem na spis treści:

i przykładowe strony…

ebook
od środka

przykładowa strona opisująca jeden z popularnych błędów w fotografii.

strona powitalna.

Nazywam się Kacper Korzeniewski i uczę jak robić lepsze, bardziej kreatywne zdjęcia. Pomagam ogarniać profile na Instagramie, tak by kusiły do pozostania na dłużej. 
Tworzę treści na potrzeby Internetu od 2008 roku, a od 2010 już pod własną marką.

W tym czasie współpracowałem między innymi z takimi markami jak adidas, Nike, HBO, Grolsch, Ballantines, Escribo, Chpo, Jansport, Reebok,  Eastpak, KOMONO, Ray Ban,  VANS, Phenotype i INTRUZ.

Tworzę różne formy graficzne, ale to fotografia zajmuje największą część mojej działalności. Jest mi na tyle bliska, że postanowiłem zrobić z niej główny element mojej zawodowej ścieżki. Czy jestem fotografem? Nie wiem, ja po prostu

KOCHAM ROBIĆ ZDJĘCIA! Możesz sprawdzić to na moim instagramie: @kkorzeniewski_

zrób sobie prezent!

chcesz robić lepsze zdjęcia?

sprawdź koniecznie mój fotopomocnik i uwolnij swoją kreatywność teraz!