Kim jestem?

Nazywam się Kacper Korzeniewski i na co dzień pomagam markom i twórcom lepiej wyglądać w Internecie. Na potrzeby sieci tworzę już od ponad 12 lat. W tym czasie współpracowałem między innymi z takimi markami jak adidas, nike, HBO, Grolsch, Ballentines, Escribo, Chpo, Jansport, Eastpak, VANS. 

Piszę, opowiadam, uczę, tworzę filmy, fotografuję, projektuję identyfikacje wizualne. 

Dużo? Nic bardziej mylnego. Dla mnie to absolutnie zazębiające się umiejętności i działania. Odkąd pamiętam uwielbiam tworzyć i jedyne co zmieniałem w czasie,  to narzędzia przy pomocy których dawałem upust swojej kreatywności. 

W dzieciństwie wystarczyła mi kartka papieru i dowolny przyrząd do pisania by mieć rozrywkę na długie godziny. Bazgrolenie liter zwanych szerzej jako graffiti było dla mnie absolutnie kojące i nic w tamtym okresie nie sprawiało mi większej frajdy. Dziś nadal uwielbiam kreślić litery. Zmienił się warsztat i narzędzia, a efektem finalnym są znaki graficzne. Przyjemność z tworzenia nadal pozostała ta sama. 

Praktyka jest bardzo ważna, ale dopiero w połączeniu z odpowiednią dawką teoretycznego podłoża potrafi dawać niesamowite efekty. Dlatego też staram się szukać wiedzy i umiejętności na każdym możliwym kroku. Dlatego też ukończyłem studia na kierunku psychologii (SWPS) oraz projektowania graficznego (PJWSKT). Dzięki temu wiem, że to co tworzę ma dużo większe szanse na trafienie dokładnie do tych osób, do których powinno.

Prywatnie jaram się minimalizmem, street artem, streetwearem i kinowym uniwersum Marvela.

Jestem szczęśliwym mężem mojej cudownej żony Ekateriny, z którą tworzymy markę dedykowaną profesjonalnym stylistom brwi – www.probrow.pl, oraz tatą dwójki świetnych dziewczyn – Janki i Michasi.

Nie wyobrażam sobie domu bez zwierząt, dlatego mamy dwa koty i psa. 

zrób sobie prezent!

chcesz robić lepsze zdjęcia?

sprawdź koniecznie mój fotopomocnik i uwolnij swoją kreatywność teraz!